https://mobirise.com/

Будівельні АР-блоки

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ДЕРЕВИНИ І ДОВГОВІЧНІСТЬ БЕТОНУАР-блоки призначені для зведення вертикальних будівельних конструкцій: зовнішніх несучих стін, внутрішніх несучих стін і перегородок. Технологія підходить для малоповерхових житлових будівель. АР-блоки можуть використовуватись у багатоповерховому каркасно-монолітному будівництві як стіновий заповнювач.


Великий розмір АР-блоків дозволяє в короткий період зводити будівельні об'єкти будь-якої складності. АР-блоки мають стандартні розміри 400х195х200 мм. При необхідності вони легко обробляються ріжучими інструментами.


За своїми техніко-економічними і експлуатаційними характеристиками будинок з АР-блоків не має собі рівних: сухий, теплий, з легкими стінами, що мають низьку тепло- та звуко-провіднсть. Вони добре піддаються обробці, досить міцні і дешеві, не горять та не гниють.


Даний конструкційний матеріал використовується у малоповерховому та каркасно-монолітному будівництві провідними країнами світу (Голландія Швейцарія, Канада, Австрія, Чехія, Словакія та інші). 

Довговічний та екологічно чистий матеріал

АР-блок - екологічно безпечний, до його складу входить деревна тріска (80%), цемент і мінеральна добавка. 

Високі звуко- і теплоізоляційні властивості

Теплопровідність АР-блоку становить 0, 12 Вт / м2, тоді як теплопровідність цегли -  0, 45 - 1, 45 Вт / м2, а теплопровідність дерева - 0,15 - 0, 4 Вт / м2. Ар-блок за своїми тепло- і звукоізоляційні властивості відповідає цегляній стіні товщиною 60 см, а класичній дерев'яній - товщиною 35 см. Коефіцієнт звукопоглинання АР-блоку від 0.17 до 0.6 (при частотах звуку 125-2000 Гц), тоді як у цегли при 1000 Гц звукопоглинання менш 0.04, а у дерева 0.06-0.1. 

Швидке зведення будівлі

Великі і зручні розміри АР-блоків прискорюють процес будівництва та економлять кошти на оплату робітників.

Зменщує навантаження на фундамент, не дає усадки

АР-блок має малу вагу (620 кг \ м3), що дозволяє знизити навантаження на фундаменти і несучі елементи будівлі, а також значно знижує складність і вартість будівельно-монтажних робіт.

Не горить, 
не їдять терміти, бактеріостійкий

АР-блок не підтримує горіння протягом 0,75-1,5 години. По вогнестійкості він перевершує багато поширених будівельних матеріалів, здатний довгий час протистояти високим температурам без будь-яких додаткових протипожежних обробок. 
Завдяки пористій структурі, стіни з АР-блоків дозволяють підтримувати комфортну температуру та гарний мікроклімат в приміщенні. АР-блок не схильний до гниття, ураження грибками і мікроорганізмами.

 Ідеальна основа для оздоблювальних матеріалів

АР-блок володіє прекрасними будівельними якостями: стійкий до механічних впливів, в той же час добре обробляється ріжучими інструментами, легко пиляється, легко свердлиться, прекрасно тримає елементи кріплення. На його поверхні добре кріпляться оздоблювальні матеріали. АР-блоки мають якісне зчеплення з бетоном і штукатуркою.

Cертифікат відповідності та протокол випробувань
Блоки арболітові конструкційні ДСТУ Б В.2.7.-271:2011 (ГОСТ 19222-84, MOD)

Поділитись

Напишіть нам